5. Sınıf Denemeler

Sınav sistemine bütüncül bir bakış açısı getiren 5.sınıf denemeler, okul ve evde kullanılabilir. Öğrenme sürecini zenginleştirirken yüksek motivasyon sağlayan testler öğrencilerin heyecanını yenmesi için birebirdir.

 

Deneyerek ve Yaşayarak Sınava Hazırlanın!

Sınavlar sadece bilgi ölçmek için yapılmaz. Öğrencinin edindiği bilgileri kullanma biçimine ve zamanın doğru kullanımına odaklanan sınavlara denemeler sayesinde kolay bir şekilde hazırlanmak mümkündür.

  • 12 sıralı 3 genel Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri 15’li denemeler
  • 24 sıralı 6 genel Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce 30’lu denemeler yardımıyla işlenen konulara ait pratik soru çözümleri yapılabilir.

Ders konularına uygun olarak sıralı, ara tatil, yarıyıl tatili ve genel denemeler sayesinde 5.sınıf konuları tam olarak anlaşılır. Gelecek seneye sağlam bir hazırlık için Hız Yayınlar denemeler serisi tercih edilmelidir. Online siparişle kapınıza gelecek olan kitaplar öğrencilerin boş zamanlarını en faydalı şekilde değerlendirmelerine yardımcıdır.

 

Neden Hız Yayınları?

Deneyimli eğitimciler, alanında uzman isimler ve danışmanlar eşliğinde hazırlanan kitaplar ezberleri bozar. MEB öğretim programıyla uyumlu denemeler, sınava hazırlık çalışmalarının ayrılmaz parçasıdır. Katılımcıların;

  • Hangi konuya ne kadar hâkim olduğunu göstermekle kalmayan denemeler
  • Sınavın nasıl yönetileceği konusunda da pratik yapma fırsatı sunar.

Hangi tür soruların nasıl çözüleceğini öğrenmek gerçek sınav ortamında zaman avantajı sağlayacaktır. Geleceğini ve belirlediği hedefleri şansa bırakmak istemeyenler denemeler sayesinde farklı ortamlarda da sınava girmeye alışırlar.

 

Sınav Pratiğinizi Geliştiren Yardımcılar

5.sınıf denemeler sınav pratiğini geliştirmeye yardımcıdır. Sonuçların gelişim için kullanıldığı denemeler, netlerin artırılması için önemli bir kaynaktır. Önceki yıllarda çıkan sorulardan seçmelerle zenginleştirilen Hız Yayınları deneme kitapçıkları öğrencilerin neyle karşı karşıya olduklarını anlamaları için bulunmaz bir fırsattır.

  • Eksik konuların tespit edilmesini sağlayan
  • Zamanın nasıl kullanılacağını öğreten
  • Kaygının dengede tutulmasını hatırlatan ve
  • Yol gösterici nitelikte olan denemeler sınavların gerçek bir provasıdır.

Mutlaka zaman tutularak yapılması tavsiye edilen denemelerde hangi konunun sorularının ilk çözüleceği de sınavdan önce kararlaştırılmalıdır. LGS’de başarıya giden yolun anahtarı olan 5.sınıf denemeler, öğrencilerin bundan sonraki çalışma planlarının yapılmasında da yol göstericidir. Alışveriş sepetine eklenecek Hız Yayınları deneme kitapçıkları video çözümlü, optik okumalı ve akıllı tahta uyumludur.

Daha Fazla Göster..
₺144,00
₺160,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺108,00
₺120,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺108,00
₺120,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺108,00
₺120,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR