5. Sınıf

4+4+4 eğitim sisteminde ortaöğretime giren 5.sınıf dersleri ilköğretimin genel bir tekrarı niteliğindedir. Çağı yakalarken başarılarını da artırmak isteyen 5.sınıf öğrencileri ve veliler, ders kitaplarına ilave zengin kaynaklarla eğitim öğretim yılını destekleyebilirler.

 

Ders Kitapları Nasıl Desteklenir?

MEB öğretim programlarıyla %100 uyum içinde hazırlanan Hız Yayınları;

 • Soru Bankaları
 • Etkinlik Kitapları ve
 • Denemeler öğrencilere derste elde ettikleri kazanımları pekiştirme şansı sunar.

Çalışma masasının hemen üstünde duracak olan kaynaklar, öğrencilerin en yakın danışmanıdır. Başarının artmasında önemli bir yere sahip olan kaynak çeşitliliği verimliliği de artırır.

 1. Türkçe
 2. Matematik
 3. Fen Bilimleri
 4. Sosyal Bilgiler
 5. Din Kültürü ve
 6. İngilizce dersleri için özel olarak hazırlanan yardımcı kaynaklar, öğrenci ihtiyaçlarına uygun olarak seçilebilir.

Konu anlatımları eşliğinde okulda öğrendiği dersleri pekiştirirken sınava da hazırlanan öğrenciler, eksiklerini de eş zamanlı olarak kapatabilirler. Sınıfa özel olarak belirlenen zengin içerikler, günlük hayattan örneklerle desteklenerek kazanımlara uygun olarak aktarılır.

 

5.Sınıf Testleri

Konu ve kazanımlara göre ayrıştırılan Hız Yayınları 5.sınıf kaynakları, ana ve ara değerlendirmelerle sınava hazırlığına yöneliktir. Yeni nesil öğrenci beklentilerine uygun olarak dizayn edilen tüm kaynaklar, okul hayatını kolaylaştırır ve zenginleştirir.

Renkler, şekiller ve eğlenceli hatırlatmalarla işlenen dersler, ortaokula yeni başlayan gençlerin okula uyumunu hızlandırır. İşlenen derslerin tekrarını kolaylaştıran yardımcı kaynaklar sayesinde sınav ve değerlendirmelere kolay hazırlanılır. 5.sınıf yardımcı kaynakları;

 • Sınırsız ders tekrarı ve
 • Üst düzey içeriklerle soru çözme becerilerinin gelişmesine katkı sunar.

Bol bol pratik yaparak genel sınavlara hazırlanan öğrenciler zamanlarını çok daha iyi kullanırlar.

 

Yazılı ve Sınavlara Hazırlık

Yüzlerce ek kaynak arasından seçim yaparak öğrencinizin ihtiyaçlarını tek tıkla karşılayabilirsiniz. Ders çalışırken sıkılan veya odaklanma sorunu yaşayan öğrenciler için özel olarak çalışılan kitap tasarımları tam bir motivasyon kaynağıdır.

 • Sözel derslere nasıl çalışılır?
 • Sayısal derslere nasıl çalışılır?

Yazılıya çalışma taktikleri, motivasyonu artırma yolları, tatillerin verimli değerlendirilmesi ve derse tam odaklanma için yol gösterici öneme sahip olan 5.sınıf kaynakları, yeni nesil sorular ve çözümleriyle zenginleştirilmiştir. Online alışveriş güvencesiyle kaynakları oturduğunuz yerden seçebilir, kapınızdan teslim alabilir ve çocuğunuzun eğitiminde eksiği kalmadan ilerlemesine destek verebilirsiniz.

Daha Fazla Göster..
₺119,00
₺140,00
₺110,50
₺130,00
₺101,15
₺119,00
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR