₺270,00
₺300,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Diary of Students

Yabancı dil eğitiminde bir ilk olarak literatüre giren Hız Yayınları “Diary of Students” kitabı, mobil cihazlarla uyumlu bir uygulamaya sahiptir. Bir diğer adı İngilizce Paragraf Soru Bankası olan kaynak, A2 seviyesinde hazırlanmıştır.

 

Çocuklar İngilizceyi Eğlenirken Öğreniyor

Öğrenmeye eğlence katan “Augmented Reality” teknolojiyle büyüyen yeni nesle ilgilendiği eğitim fırsatını sunar. Mobil cihazlara indirilen kitap içinde verilen linklerde kulaklık resmi görülen yerlere kamera tutulduğu anda karakterler canlanır.

  • A2 seviyesindeki İngilizceyi
  • Eğlenceli ve heyecanlı uygulamalarla yeni bir dili edinerek öğrenen adayların kendilerine olan güveni de artar.

Kitap iki kardeşin LGS’ye hazırlanırken başlarından geçen ilginç ve eğlenceli olayları çizimlerle anlattıkları keyifli bir günlük olarak da düşünülebilir.

 

İngilizce Paragraf Soruları

LGS hazırlık sürecinde İngilizceyi keyifle ve eğlenerek öğrenen, pekiştiren ve sınavda çıkacak 10 soruyu doğru çözmek için çalışan gençler, bu kaynakla yer ve zaman kısıtlaması olmadan ders çalışabilirler.

Özellikle yabancı dilde hazırlık eğitimi veren 5 yıllık Anadolu Liseleri için önemli bir katkı olarak düşünülen yabancı dil kaynakları hayatın her anında gereklidir.

 

LGS’de Yabancı Dil Soruları Konu Dağılımı

LGS Sözel bölümde 10 yabancı dil sorusu vardır. Bu soruların katsayısı 1 olarak hesaplanır. 3 yanlışın 1 doğruyu götürdüğü sınavda standart sapma uygulaması vardır.

Kapak kalitesi, tasarımı, boyutları ve yeni nesil eğitim anlayışıyla Hız Yayınları Diary of Students kitabı, sınav hazırlıkları ve İngilizce eğitimi için en doğru tercihtir.

 

LGS İngilizce Soru Çözme Taktikleri Nelerdir?

Özverili bir çalışmayla 10 İngilizce sorusunun tamamını doğru yapmak çok da zor değildir. Belirlenecek en doğru strateji yardımıyla sorunun kökü, olumsuzluk ifadeleri ve şıklar okunarak en doğru sonuca ulaşılabilir.

İngilizce kelime ezberleme ve ders çalışma taktiklerinin de verildiği Diary of Students kitabında her ünite için ayrı önerilere yer verilmiştir. İlgili üniteden en az 50 soru çözülerek konunun net anlaşılması sağlanmalıdır. Kelime ezberlenirken eş anlam, yakın anlam ve zıt anlamlar da öğrenilmelidir.

Geçmiş yıllarda çıkan sorular mutlaka çözülmelidir. Çok çalışarak değil doğru çalışarak LGS başarısı elde edileceği unutulmamalıdır. Ortaokul yılları boyunca sınava hazırlık çalışmalarına eşlik eden Hız Yayınları yardımcı kaynaklarına online alışveriş avantajıyla sahip olunabilir.

Daha Fazla Göster..
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR