5. Sınıf Soru Bankaları

Hız Yayınlarına ait 5.sınıf soru bankaları hem ders bazında hem de dönem tekrarı şeklinde hazırlanmıştır. Yıl boyunca öğrencilerin ellerinden düşüremeyecekleri bir kaynak niteliğinde olan soru bankaları, ders konularının pekiştirilmesinde ve soru çözme pratiğinin kazanılmasında önemli rol oynar.

 

Derslere Özel Soru Bankaları

5.sınıf için özel olarak hazırlanan soru bankaları MEB konularıyla uyumludur. Yeni nesil sorularla zenginleştirilmiş kitaplar;

  • Türkçe
  • Matematik
  • Fen Bilimleri
  • Din Kültürü
  • Türkçe Paragraf
  • Sosyal Bilgiler ve
  • İngilizce dersleri için hazırlanmıştır.

Renkli görsellerle öğrencilerde soru çözme isteği oluşturan tasarımlar, 4 seçenekli cevaplara sahiptir. Kitap boyutları ve kalitesiyle fark yaratırken kare kodlu soru çözümlerine Google Play ve App Store üzerinden erişim sağlanabilir.

 

5.Sınıflar İçin Dönem Tekrarı

600 sorudan oluşan Dönem Tekrarı test kitabı 5.sınıflar için ilk dönemin tekrarının yapılmasını kolaylaştırır. MEB kazanımlarına uygun olarak hazırlanan yeni nesil sorular, sınava hazırlık için ana kaynaktır. İdeal bir yarıyıl tatili ödev kaynağı olarak önerilen ve

  • 100 Türkçe, 100 Matematik, 100 Fen Bilimleri, 100 Sosyal Bilgiler, 100 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, 100 İngilizce sorusunun yer aldığı kitap, ilk dönem konularını kapsar.

 

Başarıya Ulaşmak Elinizde!

Ders kitaplarını ek kaynaklarla destekleyen öğrenciler başarıya ulaşabilirler. Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan 5.sınıf soru bankaları online sipariş kolaylığıyla adrese teslim edilir. Öğrencilerin ve eğitmenlerin her zaman ellerinin altında bulunması önerilen kaynaklar soru çözme, ders çalışma ve konu tekrar etme isteği yaratır.

Kapak tasarımı ve sayfa kalitesiyle benzerlerinden hemen ayrılan Hız Yayınları, temel kavramların kazanılmasında öncü niteliği taşır. Türkçe dersinde paragraf soruları için hazırlanan özel kitap sayesinde daha kısa sürede en doğru sonuca ulaşma becerileri geliştirilebilir.

 

Soru Bankaları Ne İşe Yarar?

Hız Yayınları Soru Bankaları yeni nesil sorular ve cevaplarla hazırlanmıştır. Soru çözme pratiği kazanan öğrenciler, yaptıkları tekrarlarla öğrendikleri konuları pekiştirirler. 5.sınıf soru bankaları, MEB tarafından belirlenmiş müfredata uygun olarak hazırlanır ve ihtiyaca göre güncellenir. LGS’ye hazırlıkta sınav konularını çalışmak kadar konu tekrarı yapmak, düzenli soru çözmek ve planlı çalışmak öğrencileri başarı hedefine yaklaştırır.

Daha Fazla Göster..
₺148,50
₺165,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺148,50
₺165,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺135,00
₺150,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺117,00
₺130,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺135,00
₺150,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺31,50
₺35,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR