7. Sınıf Denemeler

Denemeler, merkezi sınavlar öncesinde pratik yapmayı sağlayan en önemli yardımcılardır. Hız Yayınları tarafından basılan 7.sınıf denemeler, 15’li ve 30’lu kitaplarla yıl boyu sınav hazırlık planına destek sağlar.

 

Denemeler Hangi Özelliklere Sahiptir?

Aylık, genel ve tekrar denemeleri derse özel olarak hazırlanmıştır. Öğrenciler deneme sınavı yaparken süre tutmalı ve gerçek sınav için pratik yapmalıdır. Eksik tespiti için kusursuz bir fırsat yaratan denemeler;

  • Video çözümleri
  • Optik formları ve
  • Akıllı tahta uyumuyla öğrenci dostudur.

Kitap içinde yer alan sıralı denemeler, ara tatil denemeleri, yarı tatil denemeleri ve genel denemeler öğrencileri hem sınava hem de 8.sınıfa eksiksiz bir şekilde hazırlamayı hedefler. Gerçek sınavın benzer provası olarak tanımlanacak denemeler, MEB örnek sorularıyla uyumludur.

Yeni nesil görselli, bilgiyi vererek ölçme yapan sözel sorulardan zengin, sayısal analiz soruları destekli, yeni sınav sisteminin zorluk seviyesine uygun olarak hazırlanan denemeler, sınav tarihine geri sayımın başladığı günlerde hedefe ulaştıran en önemli yardımcılardır.

 

Yenilikçi Eğitimde Derslere Yardımcı Kaynak Kitaplar

Öğrencilerin ders çalışırken kendilerini yalnız hissetmemelerine odaklanan Hız Yayınları yardımcı kaynaklar, motivasyonu her zaman yüksek tutar. Öğrenme sürecine dinamizm katan kitap tasarımları uzman kadrolar tarafından özenle hazırlanmıştır.

Eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanabilmesi için online olarak satışa sunulan kaynaklara tek tıkla siz de sahip olabilirsiniz. Eğitmenlere yardımcı, ebeveynlere yol gösterici ve öğrencilere sınav hazırlık sürecinde yol arkadaşı olan içerikler gelişen teknolojilerden aldıkları güçle ilgi çekicidir. Öğrencileri;

 

Denemede Başarıya Ulaşmanın Püf Noktaları

Deneme çözerken geliştirilecek stratejiler merkezi sınav için yol gösterici öneme sahiptir. Deneme kitapçığını eline alan öğrencilerin genele ve sorulara hızlıca göz atması tavsiye edilir. 7.sınıf denemeler ayrıca;

  1. Testleri çözerken ders sıralaması belirlemek
  2. Soruları işaretleyerek ilerlemek
  3. Turlama taktiğini geliştirmek
  4. Sınav stresiyle baş edebilmek ve
  5. Deneme sonunda durum değerlendirmesi yapmak için kullanılmalıdır.

Başarılı bir sınav geçirmek için taktikleri önceden belirlemek adayın kendini hem psikolojik hem de verimlilik açısından daha iyi hissetmesini sağlar.

 

Başarılı Bir Sınav İçin Taktikler!

Başarılı ve adayı hedefine ulaştıracak bir sınav öncesinde öğrencilere her anlamda yol gösteren Hız Yayınları yardımcı kaynaklar, yeni nesil soruları daha yakından tanımayı kolaylaştırır. Optik form kullanmayı pratik bir hale getiren denemeler, sınav gerginliğinin azaltılması için fırsat hazırlar.

Sınavlarda süre kontrolünün yanı sıra, fiziksel ve zihinsel olarak öğrencinin kendini geliştirmesini sağlayan Hız Yayınları 7.sınıf denemeler, tüm derslerden sipariş verilmelidir. Yıl boyunca kaynak sıkıntısı yaşamamak için okul kitaplarına en olarak online sipariş avantajlarıyla soru bankaları ve etkinlik defterleri de tek tıkla sepete eklenebilir.

Daha Fazla Göster..
₺144,00
₺160,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺144,00
₺160,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺108,00
₺120,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺108,00
₺120,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺108,00
₺120,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR