6. Sınıf Etkinlik Kitapları

Kazanım odaklı ve özel konu anlatımlı 6.sınıf etkinlik kitapları öğrencilik hayatını kolaylaştırır. En kritik konuların ve önemli bilgilerin özet halinde verildiği Hız Yayınlarına ait etkinlik defterleri MEB kazanımlarına uygun olarak hazırlanmıştır.

 

Etkinlik Kitabı Nasıl Kullanılır?

Her ders için ayrı ayrı hazırlanan etkinlik kitapları, öğrencinin hedefine uygun çalışma programının yapılmasına yardımcıdır. Kaliteli karton kapak, sayfa sayısı, akıllı tahta uyumu ve kullanışlı spiralleriyle öğrenci odaklı bir şekilde hazırlanan Hız Yayınları etkinlik defterleri, öğrencileri sınavlara hazırlar.

Ücretsiz kargo fırsatıyla sunulan online alışveriş imkanı sayesinde öğrencinizin eksiklerini giderebilir, ders çalışma isteğini artıracak yardımcı kaynaklarla ona yardımcı olabilirsiniz.

 

Gelecek HIZ’la Gelecek!

“Gelecek HIZ’la Gelecek!” felsefesiyle sunulan hizmetler eğitim dünyasında fark yaratmayı hedefler. Yayıncılık sektörünün öncü kurumları arasında yer alan Hız Yayınları, değişen ve gelişen eğitim sistemini ön planda tutarak öğrenci odaklı ürünler hazırlar.

  • Öğretmenlerin yardımcısı
  • Velilerin yol göstericisi ve
  • Öğrencilerin hedeflerine ulaşması için hazırlanan 6.sınıf etkinlik kitapları sıradan giden okul hayatına renk katar.

Ders çalışmaya odaklanmayı kolaylaştıran Hız Yayınları yardımcı kitapları, öğrenci başarısını artırırken ders kitaplarının açıklarını da kapatmayı hedefler.

 

Ortaokul Derslerine Uygun Yardımcı Kaynak Nasıl Seçilir?

Eğitim öğretim hayatının en önemli yıllarından birisi olan 6.sınıf, öğrencileri lise sınavına hazırlar. Doğru kitaplarla desteklenen bir okul hayatı, başarıya ulaşmada en büyük yardımcıdır. Ailelere düşen görev çocuklarını kaliteli ders kitaplarıyla buluşturmak ve büyük bir sabırla çıktıkları yolda onlara arkadaşlık etmektir.

Konu anlatımlı Hız Yayınları etkinlik defterleri, öğretmenler tarafından sınıf kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır. Öğrencilerin evde konu tekrarı yapmasını kolaylaştırmakla kalmayan derste gözden kaçan noktaların da altını çizen kaynaklar her sınıfa uygun olarak MEB müfredatıyla uyumlu şekilde hazırlanmıştır.

 

Eğitimde Başarı Getiren Yardımcı Kitaplar

Eğitimde başarı getirecek yardımcı kitaplar, bireylerin farklılıklarından kaynaklanan sıkıntıları minimum seviyeye indirir. Tasarım ögeleri ve içerik zenginliği açısından dikkat çeken kaynaklar, konu anlatım biçimleriyle örnek gösterilir.

Sınav merkezli, testlerle konunun anlaşılmasını destekleyen ve metin çeşitliliğiyle beğeni toplayan Hız Yayınları 6.sınıf etkinlik kitapları, bireyin eğitim yolculuğunda kendini keşfetmesini sağlar. Online alışveriş imkanıyla fırsat eşitliği sağlayan yardımcı kitaplar sayesinde öğrenciler belirledikleri hedefe doğru emin adımlarla tek başlarına ilerleyebilirler.

Daha Fazla Göster..
₺296,10
₺329,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺89,10
₺99,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺305,10
₺339,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺224,10
₺249,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺215,10
₺239,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺206,10
₺229,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
₺188,10
₺209,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR