ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

5. Sınıf Etkinlik Kitapları

Öğrencilerin ders takibini kolaylaştırmayı amaçlayan 5.sınıf etkinlik kitapları çok amaçlıdır. MEB müfredatına uygun olarak hazırlanan yeni nesil Hız Yayınları defterleri, konu tekrarının yanı sıra önemli notlar almak için özel alanlar içerir.

 

Konu Tekrarı Yapmak Çok Kolay!

Etkinlik kitapları, renkli çizimlerle öğrencileri cezbeder. Okulda işlenen derslerin tekrarı yapılarak konunun tam olarak öğrenilmesi sağlanır. Konu anlatımları, çoktan seçmeli sorular ve eğlenceli bulmacalar yardımıyla çocuklar eğlenirken öğrenirler.

  • Türkçe
  • Matematik
  • Fen Bilimleri
  • Sosyal Bilgiler
  • Din Kültürü ve
  • İngilizce etkinlik defterleri ilgili sınıfın gelişim ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Hız Yayınları online alışveriş imkânı, eğitimde sunulan fırsatlara herkesin eşit şekilde erişmesini kolaylaştırır. Sıradan bir defterden çok daha fazlası olan ürünler, okulu ve dersleri sevdirir.

 

Bildiğiniz Kitap ve Defterleri Unutun!

Yeni nesil öğrenme deneyimi sunan 5.sınıf etkinlik kitapları nitelikli ve ilham vericidir. Öğrenciyi öğrenme sürecinin en önemli parçası haline getirmeyi başaran bu kaynaklar, bilginin keşfedici yanını okul çantasının vazgeçilmez bir parçası haline getirir.

Günlük hayattan örneklerle desteklenen içerikler, yenilikçi eğitim bakış açısıyla hazırlanmıştır. Görsel anlamda ilgi uyandıran sayfa düzenlemeleri ilkokulu yeni bitirmiş öğrencileri ortaöğretime ve yeni derslere özenle hazırlar. Eğitim uzmanları tarafından da önerilen Hız Yayınları etkinlik defterine tek tıkla siz de sahip olabilirsiniz.

 

Defterde Yazan Bilgiler Akıllı Tahtada

Akıllı tahtalarla uyumlu olarak kullanılabilen etkinlik kitapları ders tekrarı ve ödev kontrolünü de kolaylaştırır. Okulda işlenen dersi renkli görseller ve eğlenceli işlemler yardımıyla daha iyi kavrayan öğrenciler yazılılar ve genel denemelerde de başarıya odaklanırlar.

İçindeki test ve alıştırmalarla öğrencinin eksiklerini belirlemesine fırsat yaratan etkinlik defterleri, konuların en iyi şekilde kavranmasına yardımcıdır. Performansını en üst seviyeye çıkaran öğrenciler, etkileşimli alıştırmalarla eksiksiz öğrenirler.

  • Derse özel
  • Neden-sonuç ilişkisini destekleyen ve
  • Çok boyutlu öğrenme ortamı sağlayan etkinlik kitapları, okuldaki derslerin en güvenilir tamamlayıcısıdır.

Eksiksiz bir öğrenme için güçlü temeller kurmayı sağlayan 5.sınıf etkinlik kitapları öğrenciyi “ders çalışmak zorundayım” modundan çıkartır. Ezberden uzak ve sıkılmadan ders çalışan çocuklar hedefledikleri başarıyı da yakalarlar.

Daha Fazla Göster..
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR