₺341,10
₺379,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺346,50
₺385,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺179,10
₺199,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺323,10
₺359,00
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1

6. Sınıf Denemeler

Denemeler ve yaprak testler sınav hazırlıklarının en önemli destekçileridir. Hız Yayınları 6.sınıf denemeler, ortaokul öğrencileri için özel olarak hazırlanmıştır. Derste öğrenilen konuların tekrarını sağlayan sorular aynı zamanda birebir sınav deneyimi sağlar.

 

Öğrenciler Sınava Hazırlanıyor!

Öğrencilere farklı pek çok alanda kolaylık sağlayan denemeler sayesinde, farklı soru tipleri görülerek sınav heyecanını dengelenebilir. Geniş bir seçeneğe sahip olan yardımcı kaynaklar arasında olmazsa olmaz öneme sahip denemeler, sınav süresine uygun şekilde kullanıldığında prova niteliği taşır.

Öğrencilerin eksiklerinin görülmesi için büyük öneme sahip olan denemeler, öğretmenlerin de hayatını kolaylaştırır. Belli konuların öğrenilip öğrenilmediği konusunda yol gösterici öneme sahip olan test kitapları, son yıllarda çıkan yeni nesil sorular baz alınarak hazırlanır.

 

Eğitimciler Hangi Denemeyi Öneriyor?

LGS soru tipleri hakkında öğrenci ve velilere yol gösteren Hız Yayınları denemeleri, eğitimciler tarafından da önerilmektedir. Uygun fiyat, online alışveriş imkanı ve alanında uzman kadrolarla hazırlanmış kaynaklar, başarının anahtarı niteliğindedir. Deneme kitaplarının öne çıkan özellikleri arasında;

  • Aylık ve genel ders tekrarı fırsatı
  • Videolu soru çözümleri
  • Optik okuma kolaylığı ve
  • Akıllı tahta uyumu sayılabilir.

Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce dersleri için özel olarak hazırlanan 15’li ve 30’lu denemeler doğrudan MEB kazanımlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Sınavda çıkacak sorulara özgün tarzda hazırlanan 6.sınıf denemeler cevap anahtarı ve süre sınırlamasıyla gerçek sınavın pratiği olarak görülebilir.

 

Neden Deneme Testleri?

Öğrencilerin bilgi, beceri ve zaman kullanımını ölçen deneme testleri, stres faktörünün bertaraf edilmesini kolaylaştırır. Öğrencileri genel sınava hazırlama görevi üstlenen denemeler, gerçek sınavın provasıdır. Deneme sınavına giren öğrenciler gerçek sınav için en doğru stratejiyi geliştirebilirler. Eksik konuların tespit edilmesini kolaylaştıran sınavlarda başarı artırılabilir.

  • Gelecek dönem için çalışma planının yapılmasını sağlayan denemeler
  • Bireysel yanlışların ve yapılamayan soruların kazanımlarına bir kez daha göz atma fırsatı yaratır.

Sınavda hangi derse ne kadar zaman ayrılması ve önce hangi dersin sorularının çözülmesi gerektiğini adayın alışkanlıklarına uygun olarak belirlemesinde etkili rol oynayan denemeler, zamanı doğru kullanma yeteneğini geliştirir. Adayların durum tespiti için de önemli olan Hız Yayınları 6.sınıf denemeler, evde veya okulda gerçek ortamda sık sık tekrarlanabilir.

Daha Fazla Göster..
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR