widget
  • Orjinal Ürün
  • Hızlı Gönderim
  • Online Ödeme
  • Taksit İmkanı
4.SINIF EĞLENCELİG KASIM ARA TATİL KİTABI
4.SINIF EĞLENCELİG KASIM ARA TATİL KİTABI

4.SINIF EĞLENCELİG KASIM ARA TATİL KİTABI (9786259884912)

İndirim Oranı : %10 İndirim
KDV Dahil : ₺40,00
İndirimli : ₺36,00
KDV Dahil : ₺36,00

Kasım ara tatilinde öğrencilerinize unutulmaz bir tatil hediyesi verme zamanı geldi! 


    Uzun süredir üzerinde çalıştığımız Kasım ara tatil kitabımız, Eğlencelig’i sizlere paylaşmaktan gurur duyuyoruz. 
Derslig platformumuzun eğlenirken öğreten kimliğine yakışan ve öğrencilere test çözdürmeden alıştırmalarla öğreten, adı gibi eğlenceli bir kitap çıkardık.
"Eğlencelig" Kasım ara tatil çalışma kitabı, ilkokul çocuklarının hayal gücünü, öğrenme isteğini ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yolculukta öğrencilerimize maskotumuz Zubulig eşlik edecektir. Öğrencilerimiz Zubulig ile her kitapta başka bir evrene gidecek ve bambaşka maceralarla eğitimin en eğlenceli halini keşfedecektir. 
Kitaplarımız 1,2,3 ve 4. sınıfların her biri için içerisinde gün gün etkinlikler bulunan ve her seviyeye özel ayrı tasarlanmış başka bir evrende geçmektedir.


      Tüm bunların yanında Kasım ara tatilini Eğlencelig ile geçirecek öğrencilerimiz bir de sürprizimiz olacak. Eğlencelig satın alan öğrencilerimizi kitabın içerisinde bir adet Derslig Pro hediyesi karşılayacak. Ayrıca Eğlencelig’in içerisindeki tüm etkinliklerin videolu anlatımının bulunduğu bir de QR kod bulunuyor.
Öğrencilerinizin tatilini hem eğlenceli hem de öğretici bir deneyime dönüştürmek için Eğlencelig Kasım Ara Tatil Çalışma Kitabını şimdi sipariş edebilirsiniz.

 

Eğlenceli İçeriklerle

 

Derslig Pro Hediyeli !

 

Video Çözümlü !


https://www.derslig.com/

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR